Ułatwienia dostępu

Szkoła Podstawowa nr 119 w Krakowie

Librus Synergia
Herb Polski
25 maja 2024 – Piknik rodzinny

W minioną sobotę w 25 maja w naszej szkole odbył się piknik rodzinny. Dzień zaczął się idealnie, wymarzoną pogodą. Na boiskach i w sali gimnastycznej zaczął się pojawiać sprzęt sportowy i kolorowe dekoracje. Rodzice kroili ciasta, owoce i warzywa, uczniowie i nauczyciele zaczęli dekorować szkołę i nosić sprzęt sportowy. O godz. 10.00 Pani Dyrektor Marzena Kapusta wraz z Panią Barbarą Gardzisz powitały przybyłych gości. Festyn rozpoczął się pokazem uczniów trenujących na co dzień w klubie UKS Judo. Młodzi sportowcy zadziwili obecnych swoimi umiejętnościami. Następnie na parkiet wyszła para taneczna Oskar Rogowski z kl. 4b wraz ze swoją partnerką. Zaprezentowali przepiękne układy taneczne, czym zachwycili widzów. Kolejny pokaz wywołał gromkie brawa, bowiem wystąpiły dziewczynki z kl. 5a z przygotowanym przez siebie układem hiphopowym. Pokazy kończył popis grupy dziewcząt z klasy 6b, które pięknie zagrały na gitarach i zaśpiewały przygotowany utwór.

Po tej części wszyscy przeszli na boiska gdzie bardzo wiele się działo. Przygotowano dla malutkich i starszych dzieci oraz ich rodziców wiele atrakcji, smakołyków i nagród. Zabawa była świetna. Wszystkim towarzyszył uśmiech i dobry humor. W zaciszu drzew można było uwiecznić swój portret i zabrać go ze sobą na pamiątkę. Ci, którzy lubią sobie pomalować, poobcować ze sztuką, mieli szansę to zrealizować farbami, pastelami, na folii. Każdy znalazł dla siebie jakąś przestrzeń. Szkoła językowa El Paso przygotowała stanowisko językowe. Mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Przyjaciołom naszej szkoły za włączenie się w organizację Pikniku Rodzinnego . Wielkie podziękowania za przyniesienie jakże wielu małych i dużych nagród, które Rada Rodziców przekazała w dniu Pikniku uczniom. Szczególne podziękowania kierujemy do Firmy Kimland, która podobnie jak w latach ubiegłych przekazała na rzecz dzieci: wiele gier stolikowych, zabawek. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wielkim talentom cukierniczym udało się zorganizować kawiarenkę, w której wszystkie sprzedawane ciasta, ciasteczka pochodziły z domowych wypieków. Mogliśmy wszyscy zasmakować tych pyszności. W kawiarence zakosztowaliśmy napojów, przygotowanych ze zdrowych składników, przez rodziców i uczniów. Były to lemoniady oraz jakże popularna Ice Tea. Można było się szybko orzeźwić. Dla dorosłych serwowano w kawiarence kawę, przyrządzoną w sposób bardzo profesjonalny. Dla tych, którzy zgłodnieli w czasie pikniku, Firma Kwant Bistro- nasz sąsiad z ul. Radzikowskiego, przekazał bezpłatnie garnek pysznej pasty bolognese oraz paluchów pizzowych. Wszyscy, którzy spróbowali, byli zachwyceni. Od początku do końca na wszystkich czekały owoce, które zakupiła i przygotowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 119 .

Bardzo dziękujemy całej Radzie Rodziców , pozostałym zaangażowanym rodzicom, uczniom, wolontariuszom za pomoc w organizacji pikniku rodzinnego. Dzięki pomocy wszystkim udało nam się zorganizować po raz kolejny bardzo duże przedsięwzięcie. Pomoc każdego z Państwa była bezcenna. Razem możemy bardzo wiele. Do zobaczenia za rok.:)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Scroll to Top
Przewiń do góry