Ułatwienia dostępu

Szkoła Podstawowa nr 119 w Krakowie

Librus Synergia
Herb Polski
Jesteśmy Mistrzami! Nasza Szkoła Triumfuje w Sztafecie na Krakowskich Błoniach.​

„Ogarniam życie… biegiem”

Już drugi rok z rzędu nasza szkoła bierze udział w projekcie profilaktycznym „Ogarniam Życie”, realizowanym z inicjatywy prezydenta miasta. W tym roku mierzyliśmy się z biegiem, który odbywał się na Krakowskich Błoniach. W sztafecie udział brali reprezentanci klas 7 i 8 oraz 2 i 3, a także uczniowie szkół średnich. Pomimo upału i prażącego słońca, w piątek 24 maja 2024 r. uczniowie klas 2a, 3b i 3c oraz 7a,7b postanowili podjąć się tego wyzwania. „Ogarnęli” w sobie resztę sił i ruszyli w kierunku mety!
Najstarsi z naszych biegaczy, w brawurowym stylu, dobiegli do mety, zajmując przy tym 23 miejsce. Nie jest to jednak koniec sukcesów! 2 i 3 klasy stanęły na wysokości zadania, zajmując pierwsze miejsce w konkursie, będąc na podium! Wygraną nie były tylko 2000 zł złotych na dowolny sprzęt sportowy, ale również uśmiech starszych kolegów. Nasi mali sportowcy cały czas zbierają gratulacje, a w środę otrzymali zasłużony puchar!
Endorfiny, rywalizacja, a także szczery uśmiech to coś, co nasi uczniowie znają na porządku dziennym! Mali odkrywcy, a tym razem sportowcy, po raz kolejny pokazali nam, że….”życie jest moje, jest jedno i chcę mieć na nie wpływ”!

Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w biegu, jak również rodzicom, którzy budują w naszych uczniach sportowego ducha!

Scroll to Top
Przewiń do góry