O NAS

Dyrektor szkoły: mgr Marzena Kapusta

Wicedyrektor szkoły: mgr Iwona Kłys

Sekretarz szkoły: mgr Alicja Dobranowska – Świgoń

Sekretariat szkoły czynny:
poniedziałek – piątek w godz. 7.15 – 15.15
dla uczniów 
codziennie w czasie długich przerw, tj. w godzinach:
 11.30. – 11.50, 12.35. – 12.55, 13.40 – 14.00 

GRONO NAUCZYCIELSKIE

Pedagog szkolny:

mgr Marzena Kapusta

mgr Maria Michalik (wychowawca kl.6 b)

Pedagog specjalny:

Marta Klęk

mgr Łucja Krasowska

mgr Sylwia Morąg

Psycholog:

mgr Weronika Wróblewska

Nauczyciele współorganizujący:

mgr Sylwia Ćwiertniewska

mgr Łucja Krasowska

Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Renata Otwinowska ( wychowawca kl. 1 a)

mgr Małgorzata Łącz (wychowawca kl. 1 b)

mgr Aleksandra Prudzic (wychowawca kl. 1 c)

mgr Barbara Kiełkowicz (wychowawca kl. 2 a)

mgr Sylwia Morąg (wychowawca kl. 2 b)

mgr Agata Wosińska (wychowawca kl. 3a)

mgr Iwona Kłys (nauczyciel kl. 3 a)

mgr Beata Koleszyńska (wychowawca kl. 3 b)

mgr Agnieszka Migacz (wychowawca kl. 3 c)

Biologia, przyroda:

mgr Joanna Piestrak- Sroczyńska

Chemia:

mgr Dominika Steczeń

Doradztwo zawodowe:

mgr Agnieszka Boczar

Fizyka:

Andrzej Ryś

Geografia:

mgr Lucyna Chmiest

Historia:

mgr Grzegorz Dadał

mgr Agnieszka Dąbrowska-Starachowska (wychowawca kl. 4 c)

Informatyka

Mateusz Osękowski

Język hiszpański:

Aleksandra Krok

Język angielski:

mgr Katarzyna Mozgała (wychowawca kl. 6 a)

mgr Alina Polak

mgr Natalia Serej (wychowawca kl. 5 c)

mgr Beata Stolarczuk

mgr Natalia Zakrzewska (wychowawca kl. 7 b)

Język polski:
mgr Katarzyna Bąk (wychowawca kl. 6 c)

mgr Anna Kuszyk (wychowawca kl. 8 a)

Martyna Mazur

mgr Marzena Osika (wychowawca kl. 7 a)

mgr Aleksandra Zep (wychowawca kl. 4 a)

Matematyka:

mgr Maria Chwalibóg-Ostrożańska (wychowawca kl. 4 b)

dr Bożena Olik-Pawlik

Andrzej Ryś

mgr Jolanta Tondyra

mgr Joanna Żaba (wychowawca kl. 5 b)

Muzyka:

mgr Aleksandra Przybyłowicz

Plastyka:

mgr Danuta Waloszek

Religia:

ksiądz mgr Bronisław Walczak

Mateusz Witnik

Technika:

mgr Krzysztof Bulanda

WOS:

mgr Grzegorz Dadał

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Lucyna Chmiest

mgr Dominika Steczeń

Wychowanie fizyczne:

mgr Barbara Gardzisz (wychowawca kl. 5 a)

mgr Czesław Kamiński

mgr Patryk Ogar

Nauczyciel bibliotekarz:

mgr Iwona Kowalska

Świetlica:

mgr Barbara Gardzisz

mgr Iwona Grdeń-Korzeniowska

Mirosław Kleszcz

Marta Klęk

Mateusz Osękowski

mgr Patryk Ogar

mgr Aleksandra Prudzic

mgr Aleksandra Przybyłowicz

Stanisława Suder,

mgr Danuta Waloszek

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Pomoc biurowa:

Katarzyna Muzyk

Asystent międzykulturowy:

Lesia Borodavka 

Veronika Chernilyevska

Valentyna Nevirkovets

Obsługa:
Anna Bronowska, Krystyna Mitka, Bogusława Pytlik, Michał Świgoń,
Małgorzata Zajda, Maria Źrałka

Przewiń do góry Skip to content