O NAS

DYREKTOR SZKOŁY: mgr Henrietta Bicz

WICEDYREKTOR SZKOŁY: mgr Marzena Kapusta

Sekretarz szkoły: mgr Alicja Dobranowska - Świgoń

Sekretariat szkoły czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 7.45.-15.15 
środa - 8.45-16.15
Dla uczniów codziennie w godz. 10.35. – 10.50. (duża przerwa) i 12.30. – 12.50. (duża przerwa)

GRONO NAUCZYCIELSKIE

Pedagog szkolny:mgr Maria Michalik, mgr Marzena Kapusta
Edukacja wczesnoszkolna: 
mgr Renata Otwinowska( wychowawca kl.Ia)
mgr Małgorzata Łącz ( wychowawca kl.Ib)
mgr Aleksandra Prudzic (wychowawca kl. Ic)
mgr Barbara Kiełkowicz (wychowawca kl. II a)
mgr Alicja Miodek (wychowawca kl.IIb)
mgr Sylwia Morąg( wychowawca kl.IIc) 
mgr Beata Koleszyńska ( wychowawca kl.IIIa)
mgr Agata Wosińska (wychowawca kl. III b)
mgr Iwona Kłys (wychowawca kl.IIIc)  
Język angielski: 
mgr Małgorzata Wiatr (wychowawca kl. VII b)
mgr Katarzyna Mozgała
mgr  Natalia Zakrzewska ( wychowawca kl. IVb)
Język polski: 
mgr Agnieszka Pilecka - Pytel (wychowawca kl. VII a)
Agnieszka Lasia ( wychowawca kl.Va)
mgr Katarzyna Cetera ( wychowawca kl. IVa)
Język hiszpański:
mgr Aneta Pociejowska-Szlachta ( wychowawca kl. VIIIa)
Przyroda, biologia: 
mgr Joanna Piestrak- Sroczyńska
Historia: 
mgr Agnieszka Dąbrowska-Starachowska (wychowawca kl. VI a)
Geografia:  
mgr Lucyna Chmiest ( wychowawca kl.VIc)
Chemia:
mgr Ewa Marczak
Fizyka:
mgr Anna Superson
Matematyka:
mgr Maria Chwalibóg-Ostrożańska (wychowawca kl.VI b)
dr Bożena Olik-Pawlik
Technika:
mgr Krzysztof Bulanda
Informatyka 
mgr Grzegorz Dadał
Muzyka:
mgr Aleksandra Przybyłowicz
Plastyka:
mgr Dominika Zborowska
Wychowanie fizyczne: 
mgr Barbara Gardzisz
mgr Czesław Kamiński
Religia: 
ks. Krzysztof Jobda
mgr Kamil Syc
Doradztwo zawodowe:
mgr Agnieszka Boczar
Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Henryk Wolański
Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Lucyna Chmiest

Nauczyciel bibliotekarz:
mgr Iwona Kowalska
Świetlica: 
mgr Agnieszka Dąbrowska-Starachowska,mgr Joanna Myśliwiec- Mayes, mgr Joanna Piestrak - Sroczyńska, mgr Aleksandra Włodarska,  mgr Iwona Zaborowska- Śmiałek, mgr Iwona Kłys, , mgr Dominika Zborowska, mgr Aleksandra Przybyłowicz, Stanislawa Suder Agnieszka Lasia
Pracownicy obsługi:
Krzysztof Jarno, Anna Bronowska,Bogusława Pytlik,Sławomir Goleń, Maria Źrałka, Małgorzata Pukasz, Barbara Koszyk