O NAS

DYREKTOR SZKOŁY: mgr Marzena Kapusta

WICEDYREKTOR SZKOŁY: mgr Iwona Kłys

Sekretarz szkoły: mgr Alicja Dobranowska - Świgoń

Sekretariat szkoły czynny:
poniedziałek - piątek - 7.45.-15.15 

Dla uczniów codziennie w godz. 11.30. – 11.45 (duża przerwa) i 12.30. – 12.50. (duża przerwa)

GRONO NAUCZYCIELSKIE

Pedagog szkolny:mgr Maria Michalik, mgr Marzena Kapusta
Edukacja wczesnoszkolna: 
mgr Agata Wosińska( wychowawca kl.Ia)
mgr Iwona Kłys  (nauczyciel kl.Ia)
mgr Beata Koleszyńska ( wychowawca kl.Ib) 
mgr. Ewelina Mierzwa-Orłowicz (wychowawca kl.Ic)
mgr Renata Otwinowska( wychowawca kl.IIa)
mgr Małgorzata Łącz ( wychowawca kl.IIb)
mgr Aleksandra Prudzic (wychowawca kl. IIc)
mgr Barbara Kiełkowicz (wychowawca kl. III a)
mgr Alicja Miodek (wychowawca kl.IIIb)
mgr Sylwia Morąg (wychowawca kl.IIIc) 
Język angielski: 
mgr Wiktoria Klimek (wychowawca kl. IV b)
mgr Katarzyna Mozgała (wychowawca kl. IVa)
mgr  Natalia Zakrzewska ( wychowawca kl. Vb)

 Język polski: 
mgr Katarzyna Bąk ( wychowawca kl. IVc)
 mgr Marzena Osika ( wychowawca kl. Va)
mgr Agnieszka Pilecka - Pytel (wychowawca kl. VIII a)
Agnieszka Lasia ( wychowawca kl.VIa)
Język hiszpański:
mgr Ramon Lodeiro Vales
Przyroda, biologia: 
mgr Joanna Piestrak- Sroczyńska
Historia: 
mgr Agnieszka Dąbrowska-Starachowska (wychowawca kl. VII a)
Geografia,WOS:  
mgr Lucyna Chmiest ( wychowawca kl.VIIc)
Chemia:
mgr Dominika Misiaszek
Fizyka:
mgr Aleksandra Bobińska
Matematyka:
mgr Maria Chwalibóg-Ostrożańska (wychowawca kl.VII b)
dr Bożena Olik-Pawlik 
mgr Marta Stachura
Technika:
mgr Krzysztof Bulanda
Informatyka 
mgr Krzysztof Bulanda
mgr Grzegorz Dadał
Muzyka:
mgr Aleksandra Przybyłowicz
Plastyka:
mgr Eliza Gęborys
Wychowanie fizyczne: 
mgr Barbara Gardzisz
mgr Czesław Kamiński
mgr Patryk Ogar  
Religia: 
mgr Marcin Czyżowicz
ks. Krzysztof Jobda
mgr Kamil Syc
Doradztwo zawodowe:
mgr Agnieszka Boczar
Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Henryk Wolański
Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Lucyna Chmiest
Nauczyciel bibliotekarz:
mgr Iwona Kowalska
 
Świetlica:  mgr Katarzyna Bąk, mgr Anna Gałka, mgr Barbara Gardzisz, mgr Joanna Myśliwiec- Mayes,  mgr Iwona Zaborowska- Śmiałek,  mgr Aleksandra Przybyłowicz, Stanisława Suder,mgr Danuta Waloszek, mgr Eliza Gęborys, mgr Patryk Ogar
Pracownicy obsługi:
Krzysztof Jarno, Anna Bronowska,Bogusława Pytlik,Sławomir Goleń, Maria Źrałka, Małgorzata Pukasz, Barbara Koszyk, Paulina Tokarska