ZAJĘCIA POZALEKCYJNE


KOŁA ZAINTERESOWAŃ
Imię i nazwisko
prowadzącego
Nazwa zajęć
Dla kogo
przeznaczone
Termin
KLASY I-III
Renata Otwinowska
Koło muzyczne
„119 talentów”
(gra na flażolecie)
kl. I - III
poniedziałek 14.00-14.45
Grażyna Krasowska
Koło katechetyczne
kl. I-III
poniedziałek 13.45-14.30
Iwona Kowalska
Koło biblioteczne
kl. I-III
wtorek 14.00-14.30
Czesław Kamiński
Zajęcia sportowe
kl. II
wtorek  11.35-12.00
Małgorzata Łącz
Koło komputerowe
kl. I - III
środa 14.00–14.45
Małgorzata Friedel
Koło taneczne
kl. I-VI
środa  14.40-15.25
Urszula Piotrowska
„Gimnastyka języka”
kl. I -III
środa 14.30- 15.15
Barbara Kiełkowicz
Koło matematyczne
kl. II - III
czwartek 14.00–14.45
Beata Koleszyńska
Koło plastyczne
kl. I-III
piątek 14.00–14.45
Maria Michalik
Koło teatralne
kl. I-III
piątek 15.30-16.15
Dorota Kustra – Łotocka
Gry i zabawy
 z językiem angielskim
grupa I
piątek 14.00–14.30
grupa II
piątek 14.30-15.00
KLASY IV-VI
Czesław Kamiński
Koło historyczne
kl. IV-VI
poniedziałek 13.45-14.30
(co drugi tydzień)
Monika Hałas
Koło matematyczno-komputerowe
kl. IV a
wtorek 13.45-14.30
(co drugi tydzień)
Marta Dymek
Koło artystyczne
„Do dzieła”
kl. IV – VI
wtorek 14.30-16.00
Maria Chwalibóg-Ostrożańska
Koło matematyczno-informatyczne
kl. VI b
środa 13.45-14.30
(co drugi tydzień)
Joanna Piestrak - Sroczyńska
Koło przyrodnicze
kl. V a, VI b
środa 14.45-15.30
Joanna Piestrak - Sroczyńska
Koło przyrodnicze
kl. IV a, VI a
piątek 8.00-8.45
Monika Hałas
Koło matematyczno-komputerowe
kl. V a
czwartek 13.45-14.30
(co drugi tydzień)
Maria Chwalibóg-Ostrożańska
Koło matematyczno-informatyczne
kl. VI a
piątek 8.00-8.45
(co drugi tydzień)
Marzena Osika
„Mistrzowie pióra”
 koło literacko - dziennikarskie
kl. IV - VI
piątek 14.10-14.55




































JUNIORSPORT
Barbara Gardzisz,
Czesław Kamiński
Program aktywności sportowej JuniorSport
kl. VI a, VI b
poniedziałek 13.45-15.15
wtorek          14.45-16.15
czwartek       14.45-16.15




ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
Imię i nazwisko
prowadzącego
Zajęcia wyrównawcze
Klasa
Termin


KLASY I-III

Barbara Kiełkowicz
Już potrafię
kl. I a
czwartek 12.50-13.35

Urszula Piotrowska
Czytam, piszę, liczę
kl. II a
czwartek 8.00-8.45

Beata Koleszyńska
Czytam, piszę, liczę
kl. II b
środa 8.00-8.45

Małgorzata Friedel
Czytam, piszę, liczę
kl. II c
wtorek 11.45-12.30

Małgorzata Łącz
Czytam, piszę, liczę
kl. III a
piątek, po powrocie z basenu

Renata Otwinowska
Czytam, piszę, liczę
kl. III b
środa 12.50-13.35

KLASY IV-VI

Monika Hałas
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
kl. IV a
wtorek 13.45-14.30
(co drugi tydzień)

Maria Chwalibóg-Ostrożańska
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
kl. VI b
środa 13.45-14.30
(co drugi tydzień)

Małgorzata Wiatr
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego
kl. VI a, VI b
środa 14.40-15.25

Agnieszka Pilecka-Pytel
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego
IV a
środa 13.45-14.30

kl. VI a
środa 14.40-15.25

Monika Hałas
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
kl. V a
czwartek 13.45-14.30
(co drugi tydzień)

Marzena Osika
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego
kl. V a
czwartek 14.40-14.55
(co drugi tydzień)

kl. VI b
czwartek 14.40-14.55
(co drugi tydzień)

Maria Chwalibóg-Ostrożańska
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
kl. VI a
piątek 8.00-8.45
(co drugi tydzień)