6 stycznia 2020

Hej kolęda, kolęda!

   Młodzi artyści naszej szkoły po raz kolejny mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności scenicznych podczas corocznych Jasełek w naszej szkole. Niczego nie brakowało - były tańce, śpiewy wraz z całą oprawą muzyczną i, oczywiście, nutka humoru :) wciąż celebrując magiczny czas związany z narodzeniem Jezusa. Szczególnie zaszczyceni byliśmy obecnością wyjątkowych gości Radnych Miasta Krakowa: p. Jakuba Koska, p. Łukasza Gibały, podczas spotkania z Seniorami, którzy mogli podziwiać najmłodsze pokolenie.
Beata Koleszyńska

Tym razem relacja okiem jednego z Rodziców.
    "W środę, 18 grudnia 2019 r, Rodzice uczniów klasy II a oraz grono pedagogiczne na czele z Panią Dyrektor i Księdzem, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Jasełkach, przygotowanych przez naszych milusińskich.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu artystycznego, muzycznego oraz świetnej współpracy naszych dzieci. Wyjątkowym talentem tanecznym wykazały się dziewczynki grające Aniołów. Piękna dekoracja i oprawa muzyczna ze wsparciem uczniów ze starszych klas, dodały przedstawieniu wyjątkowej, świątecznej atmosfery. Jesteśmy wdzięczni Pani Beacie - wychowawczyni naszych pociech oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego przedstawienia.”
Anna Zambrowska- mama Henia