10 lutego 2019

Dzień otwarty SP119

Za nami już kolejny dzień otwarty naszej szkoły. Otwarty, gdyż otworzyliśmy nasze drzwi dla wszystkich przedszkolaków i ich rodzin, by mogli się przekonać jacy jesteśmy.
Tym razem naszymi towarzyszami zabaw były wszechobecne w szkole Minionki. Można było wykonać z nimi różnego rodzaju eksperymenty, a także pogłówkować rozwiązując łamigłówki oraz grając w interaktywne gierki. Kto miał ochotę- przechodził gigantyczny tor przeszkód, a kto lubi prace plastyczne- mógł wykonać minionkowy brelok z koralików. O pełnych godzinach pewien Minionek zapraszał wszystkich do zumbowego tańca.
Rodzice w tym czasie mieli możliwość porozmawiać przy filiżance kawy z dyrekcją, nauczycielami, rodzicami
i uczniami naszej szkoły.
Dziękujemy za tak liczne odwiedziny i już teraz zapraszamy na zajęcia dla przedszkolaków w czwartek 21 lutego oraz kolejny dzień otwarty: 9 marca.

DZIĘKUJEMY i ZAPRASZAMY PONOWNIE!