15 czerwca 2016

FESTYN 2016Jak co roku  w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny obfitujący w mnóstwo atrakcji. Rozstrzygnięto konkurs na fraszkę o festynie. Pierwsza nagroda trafiła do Dawida Kulpińskiego, 
a wyróżnienie otrzymała Karolina Gręda. Uczniowie wystąpili z pokazem zumby i grą na flażoletach. Na boiskach czekało na dzieci i rodziców wiele konkurencji. Oprócz wspólnej, sportowej zabawy można było zobaczyć pokazy robotów, szermierki, tenisa ziemnego i Kendo. Odwiedzili nas też przedstawiciele Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i Policji, którzy zaprezentowali  swoje umiejętności walki wręcz. Uczestnicy Festynu mieli także okazję nauczyć się udzielania pierwszej pomocy pod fachowym okiem wolontariuszy PCK. Dzięki rodzicom z naszej szkoły można było się posilić.
Wszyscy bawili się zdrowo i wesoło.
Do zobaczenia za rok!