10 listopada 2015

,,A mój tata za piłką lata"
,,Ty i tata w piłkę gracie ? Na Orliku się ruszacie ? 
A może gracie na łące przyglądając się biedronce?"|

Równolegle do rozgrywek sportowych „Orlik Polska 2015” odbył się konkurs plastyczny
                          
                                                 „A mój tata za piłką lata”.

Znalezione obrazy dla zapytania a mój tata za piłką lata


Uczniowie naszej szkoły biorąc udział w tym konkursie chcieli  pokazać, że sport łączy pokolenia a piłkarskim zmaganiom zawodników kibicują całe ich rodziny. W rozgrywkach ORLIK  w całej Polsce, biega tysiące tatusiów, którym bardzo często kibicują ich pociechy.

Miło nam poinformować, że prace naszych uczniów zostały docenione.  Jury konkursu  przyznało:

III miejsce Katarzynie Meller uczennicy kl.Vb 

wyróżnienie dla Nadii Wątor z kl.VIa i Michała Lipińskiego ucznia kl.IVa                                                                                                                                    Gratulujemy