26 listopada 2014

Nasze osiągnięcia z języka angielskiego

Wraz z nadejściem listopada otrzymaliśmy wyniki październikowych zmagań naszych uczniów w konkursach języka angielskiego.

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego MULTITEST Milena Wilczak z klasy 5B po raz kolejny otrzymała dyplom laureata, zajmując 9 miejsce w kraju. Nasza laureatka uzyskała wysoki wynik 190 punktów wśród 1534 uczniów klas piątych.

W klasie 6B Krzysztof Gierdziewicz został nagrodzony za wynik 180 punktów dyplomem wyróżnienia, zajmując 12 miejsce w kraju na 1579 szóstoklasistów, biorących udział w konkursie.

Pozostali uczestnicy również zajmują wysokie lokaty, a szczegółów mogą się dowiedzieć u nauczyciela przedmiotu.

Początkiem listopada odbyła się również pierwsza edycja Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas IV - VI szkół podstawowych, którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty.

Za nami etap szkolny, w którym aż czterech naszych uczniów uzyskało wysokie wyniki, co pozwoli im wziąć udział w kolejnym etapie rejonowym. Są to: Mateusz Czarnuchowski z klasy 6B, Krzysztof Gierdziewicz z klasy 6B, Julia Golemo z klasy 6B oraz Natalia Szafarowicz z klasy 6B. Wszyscy uzyskali wyniki powyżej wymaganych 38 punktów na 50 możliwych.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów. Kolejny etap już 19 stycznia 2015 roku.