24 marca 2013

Dzień otwarty


   23 marca w naszej szkole gościliśmy Rodziców z dziećmi, które niedługo rozpoczną naukę w szkole podstawowej lub oddziale przedszkolnym. Razem z nimi szukaliśmy wiosny. Choć za oknami panował mróz i śnieg, u nas było przytulnie, słonecznie i radośnie.
    Podczas, gdy dzieci (pod czujną opieką naszych uczniów) uczestniczyły w różnych zabawach, przygotowanych dla nich przez nauczycieli (przygoda z masą solną, doświadczenia, gra wiosenna, origami, tor przeszkód, gry w pracowni komputerowej, plener malarski), Rodzice mogli odpocząć w kawiarence ( w której świetnie radziły sobie uczennice z kl. VI a) i przy kawie, herbacie oraz pysznych ciastkach, porozmawiać z nauczycielami i p. Dyrektor. 
    Dzieci opuszczały nas z uśmiechem na ustach i pamiątkowym orderem-żegnani przez uczniów klas szóstych.
     Cieszymy się , że Rodzice małych gości byli zadowoleni z kulturalnej opieki uczniów naszej szkoły, za wszystkie miłe  słowa  bardzo dziękujemy.