19 września 2012

TURNIEJ KOSZYKÓWKI19 września o godzinie 10.00 rozpoczął się TURNIEJ KOSZYKÓWKI z okazji otwarcia nowego boiska sportowego w naszej szkole. Tę uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Rady Dzielnicy IV: P. Joanna Sadowy, P. Beata Bryniarska, 
P. Mieczysław Dzierżak i P.  Urszula Filipowicz z – ca dyrektora ds. Infrastruktury i Imprez Sportowych (ZIS Kraków).
Gościliśmy drużyny z następujących szkół: 58,68,109,113.
Nasza reprezentacja to: Patryk Suder, Dawid Hola, Jakub Kijak, Natalia Czyż z klasy 6b, Jakub Król, Mateusz Piłat, Aleksandra Krzemień, Aneta  Paszcza, Iga Radecka z klasy 6a, Anna Rajnert z klasy 5a.
Magdalena Król, jako sędzia, który liczył punkty była nieoceniona i dobrze sprawdziła się w tej roli.
I miejsce w turnieju zajęła  reprezentacja SP 68; my zajęliśmy III miejsce!!!
Ta świetna zabawa trwała prawie 4 godziny. Rada Rodziców naszej szkoły zadbała o wodę i małe „co  nieco” ( drożdżówki) dla wszystkich uczestników turnieju. Za co serdecznie dziękujemy!!!!!!!!!.