21 marca 2012

Pierwszy Dzień Wiosny

     Dziś w naszej szkole szukaliśmy Wiosny. Z tej okazji mogliśmy przyjść  ubrani na kolorowo.  Uczniowie klas 4-6 najpierw  rozwiązywali krzyżówkę z hasłem, przemieszczając się, w ustalonej kolejności między 4 salami. Później sprawdziliśmy, czy wszyscy mają takie samo rozwiązanie. 
      Następnie każda klasa wylosowała zadanie do wykonania, były różne: przekazywanie kolorowych jajek, noszenie jajeczek w serwetkach, przenoszenie piłeczek na łyżkach i najważniejsze - przebranie Pani Dyrektor za WIOSNĘ. Wszystkie konkurencje wypadły świetnie, przy ogromnym dopingu zebranych klas.
     Oficjalnie ogłaszamy, że oczekiwana WIOSNA dotarła do naszej szkoły!!!(inne zdjęcia na blogu SU)


   


                                               
                                                                       

                                                                                                     Barbara Gardzisz
                                                                                                     Agnieszka Pytel