14 marca 2012

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

   To był wyjątkowy dzień! 5 marca 2012 r. Nasza szkoła zmieniła się w kolorowy pałac. Pojawili się wspaniali goście, co prawda bardzo mali, ale zainteresowani tym, co się dzieje w szkole. Przywitała ich wróżka Dobra Rada ze swoim paziem Radkiem. Udzielała wielu cennych wskazówek w trakcie barwnego i rozśpiewanego przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy III B. Nasi goście gromkimi brawami nagrodzili występ, gdyż bardzo podobały się duchy, bańki mydlane, scenografia oraz wesołe
i skoczne piosenki. 

  Potem rodzice uczestniczyli w spotkaniu z Panią Dyrektor, a dzieci bawiły się pod opieką nauczycieli naszej szkoły.
  Na pożegnanie każde dziecko otrzymało balonowy kwiat oraz płytę CD z informacjami o szkole, quizem i kolorowanką. Do zobaczenia we wrześniu!
 
Beata Koleszyńska