24 lutego 2012

Mikołajkowy Turniej Unihokeja


W pierwszym półroczu zorganizowano 4 turnieje sportowe:
W grudniu odbył się Mikołajkowy Turniej Unihokeja.
Brały w nim udział klasy: 4, 5 i 6. Było dwanaście drużyn. Przy wyborze drużyn obowiązywał parytet (2d+2ch). Mecze były rozgrywane w dniach 6-7.12.2011 w 2 grupach. Finał rozegrano w dniu 13 grudnia. Wygrali " Legendarni " w ich składzie byli: Ania Malaga, Alina Guzińska, Hubert Pisarski i Kacper Kowalczyk. Cała drużyna była z klasy 6a.
W styczniu 2012 roku odbyły się trzy pozostałe turnieje:
Turniej Koszykarskich Czwórek dla klas 5. Wystartowało 6 drużyn. Zasada była ta sama jak przy Unihokeju. Pierwsze miejsce zajęły " Szalone Świrusy ". Była to drużyna mieszana, bo byli gracze zarówno z 5a jak i gracz z 5b. Oto skład: Kuba Król z 5a, Magda Król z 5a, Ola Krzemień z 5a i Patryk Suder alias Jimmy z 5b.
Turniej: Ringo dla klas 4. Wydarzenie odbyło się 24 stycznia. Wygrały " Lechy " w składzie: Berenika Pierzchalska, Patrycja Sala, Ania Rajnert i Nikodem Mizera.
Turniej Ringo dla klas 3. Znowu ta sama zasada co zwykle. Turniej odbył się 30 stycznia. Wygrały " Szalone futrzaki " w składzie: Mateusz Ferenc, Kuba Zegarek, Nikola Bogacz i Ania Śmigielska-Rączka.
Wszyscy uczestnicy podczas apelu Rady Uczniowskiej otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.