12 stycznia 2012

Zabawa karnawałowa

 
   12 stycznia uczniowie  bawili się w dwóch grupach na zabawie karnawałowej. Do zaczarowanego świata wyobraźni, zabawy i tańca zaprosiła uczniów Czarodziejka z krainy OZ.
   Najpierw powitała pięknie przebraną gromadę uczniów z klas 0-3, nauczyła ich zaklęcia potrzebnego, aby się świetnie bawić, a potem rozpoczęły się tańce . Nie zabrakło konkursów, np. na najzręczniejszą klasę w przekazywaniu balonika, czy na najlepiej tańczącą klasę. Do zabawy włączyły się panie nauczycielki i Rodzice, niektórzy pomysłowo przebrani.
   Wszyscy okazali się zwycięzcami i zostali nagrodzeni , przy wyjściu, cukierkami, ( za które dziękujemy Radzie Rodziców). W trakcie zabawy nie mogło zabraknąć wężyka, zabawy w pociąg i wspaniałych mostów, pod którymi trzeba było przejechać tanecznym krokiem. Mosty budowali świetni pomocnicy z Samorządu Uczniowskiego.
   Czarodziejka była zachwycona ozdobami , którymi była udekorowana sala. Przygotowali je uczniowie. Później Czarodziejka powitała uczniów z klas 4-6. Nie zabrakło wspaniałej muzyki ,  klasowych dedykacji oraz wybuchowego konfetti. Obie grupy, na zakończenie zabawy, udały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców poszczególnych klas.


(Więcej zdjęć na blogo SU) Agnieszka Pytel