28 lutego 2011

Dzień Otwarty Szkoły

Dnia 28 lutego 2011 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty.
Zaprosiliśmy wszystkie 5,6,i 7 - latki wraz z Rodzicami do "Bajkowej krainy". Od progu witały gości baśniowe postacie i zapraszały serdecznie do sali gimnastycznej na przedstawienie przygotowane przez klasę III a.

Mali aktorzy "zaczarowali" publiczność, wprowadzając wszystkich do baśniowego lasu. Na scenie pojawili się czarownica, Calineczka, żaba, Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Kopciuszek i inne bajkowe postacie. Przedstawienie bardzo się podobało, a aktorzy nagrodzeni zostali brawami.

Następnie nasi goście zostali zaproszeni do zabaw ruchowych i manualnych, a ich rodzice wysłuchali wiadomości dotyczących naszej szkoły przekazanych przez P. dyr Henriettę Bicz.

Kolejnym punktem Dnia Otwartego było zwiedzanie szkoły. Sale lekcyjne prezentowały się wspaniale. Dzieci i ich rodzice mogli je obejrzeć i wziąć udział w zorganizowanych dla nich atrakcjach.

Na pamiątkę każdy mógł zabrać ze sobą baśniową kolorowankę.

Mamy nadzieję, że nasi gości zapamiętają ten dzień i naszą szkołę.